1. Dziś w Uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. są odprawiane według porządku niedzielnego. Nie będzie nabożeństwa o godz. 18.00.

2. Jutro 2 listopada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. jak w dzień powszedni. Po Mszy św. o godz. 8.00 i 18.00 w czasie procesji żałobnych będą wyczytywane imiona zmarłych polecanych w wypominkach.

3. Można jeszcze zgłaszać wypominki roczne lub jednorazowe. W wypominkach rocznych w każdy ostatni piątek miesiąca o godz. 17.00 modlimy się czytając podane imiona zmarłych, a o godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. w tych intencjach. Natomiast za zmarłych w tzw. wypominkach jednorazowych modlić się będziemy od 2 do 8 listopada w czasie procesji żałobnych i Koronki do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. wieczornej.

4. Przypominamy, że od 1 do 8 listopada można uzyskać codziennie odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące pod zwykłymi warunkami, którymi są: spowiedź sakramentalna, przyjęcie tego dnia Komunii świętej, odmówienie dowolnej modlitwy w intencjach Ojca Świętego, brak jakiegokolwiek przywiązania do grzechu, pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienia modlitwy za zmarłych. Odpust ten wolno ofiarować jedynie za zmarłych.