1. Dzisiaj o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.

2. Spotkanie dla rodziców, których dzieci w tym roku szkolnym przygotowują się do przyjęcia pierwszej Komunii Świętej będzie jutro w kościele o godz. 19.00.

3. W piątek podczas Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach. Imiona zmarłych będą wyczytywane od godz. 17.00.

4. Można już zamawiać intencje Mszy św. na przyszły rok. Zachęcamy również do rezerwowania terminów Mszy św. gregoriańskich w intencji zmarłych. Intencje i rezerwacje przyjmujemy w zakrystii lub w kancelarii.

5. Po każdej Mszy św. pod chórem można zgłaszać imiona bliskich zmarłych, w intencji których przez cały rok będziemy się modlić w ostanie piątki miesiąca w modlitwie wypominkowej.

6. W ubiegłą niedzielę w Dzień Papieski, podczas zbiórki do puszek na stypendia edukacyjne dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin, zebraliśmy 7215 zł. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.

7. Wspólnota Kół Żywego Różańca zaprasza wszystkich członków oraz osoby zainteresowane na Dzień Skupienia, który będzie miał miejsce w sobotę, 12 listopada w ośrodku dla Niewidomych Dzieci w podwarszawskich Laskach. W programie: konferencja, czas wspólnej modlitwy, zwiedzanie ośrodka, muzeum bł. Matki Róży Czackiej, a także wspólny posiłek i rekreacja. Koszt wyjazdu 25 zł + bilety na przejazd komunikacją miejską. Zapisy przyjmujemy w zakrystii. Bliższe informacje można uzyskać u ks. Sebastiana.

8. W kruchcie kościoła można nabyć nowe numery tygodników katolickiej oraz ciekawe tytuły książek, pamiątki religijne i inne dewocjonalia.

9. W liturgii bieżącego tygodnia:

– w piątek święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

10. W minionym tygodniu zmarli nasi parafianie:

– śp. Barbara Mrowińska, Klara Sosnowska, Wanda Mastalerz.

Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…