1. Dzisiaj o godz. 18.00 nabożeństwo eucharystyczna połączone z procesją z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

2. W środę odbędzie się pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie wspólnoty „Wieczernik” – Zjednoczenie Apostolstwa Katolickiego. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00 modlitwą w kościele.

3. W czwartek po Mszy św. wieczornej w sali przy kancelarii odbędzie się zebranie Akcji Katolickiej i Parafialnego Zespołu Caritas.

4. Zapraszamy dzieci do parafialnej scholii dziecięcej. Pierwsze po wakacjach spotkanie będzie w czwartek o godz. 17.00 w sali obok kancelarii.

5. W najbliższą sobotę o godz. 10.00 odbędzie się pierwsze powakacyjne spotkanie dla ministrantów. Zapraszamy także nowych kandydatów, którzy chcieliby rozpocząć służbę przy ołtarzu.

6. W przyszłą niedzielę uroczystą Mszą św. o godz. 11.30 rozpoczniemy nowy rok szkolny i katechetyczny. Tradycyjnie będzie poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych, każdy uczeń otrzyma prezent na rozpoczęcie roku szkolnego.

7. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 19.00 odbędzie się pierwsze spotkanie dla młodzieży, która zgłosiła się na przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszej parafii. Zapraszamy również tych, którzy jeszcze nie zdążyli się zapisać na przygotowanie, a pragną uczestniczyć w przygotowaniu to tego sakramentu.

8. Za tydzień w niedzielę ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie.

9. W kruchcie kościoła można otrzymać tygodniki Katolickie. W Gościu Niedzielnym przeczytamy m.in. o dzisiejszej beatyfikacji Jana Pawła I – „papieża uśmiechu”. Do Niedzieli dołączony jest nowy tygodnik „Bliżej życia wiarą”. Natomiast w tygodniku Idziemy przeczytamy o kościele naszych marzeń oraz o powstających nowych wspólnotach w kościele katolickim.

10. W liturgii bieżącego tygodnia:

– w czwartek święto narodzenia NMP.

11. W minionym tygodniu zmarli nasi parafianie:

– śp. Wiesław Zieliński, Regina Czańka.

Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…