1. Dzisiaj o godz. 18.00 nabożeństwo eucharystyczna połączone z procesją z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

2. W środę odbędzie się pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie wspólnoty „Wieczernik” – Zjednoczenie Apostolstwa Katolickiego. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00 modlitwą w kościele.

3. W przyszłą niedzielę uroczystą Mszą św. o godz. 11.30 rozpoczniemy nowy rok szkolny i katechetyczny. Tradycyjnie będzie poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych, każdy uczeń otrzyma prezent na rozpoczęcie roku szkolnego.

4. Zapraszamy dzieci do parafialnej scholii dziecięcej. Pierwsze po wakacjach spotkanie będzie w czwartek o godz. 17.00 w sali obok kancelarii.

5. Osoby, które należą do Róży Różańcowej Rodziców zapraszamy do zakrystii po odbiór nowego harmonogramu.

6. Informacja dla młodzieży szkół ponadpodstawowych. Do 15 września można jeszcze zapisać się na przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Zapisy dla kandydatów przyjmujemy w zakrystii bądź kancelarii parafialnej. Pierwsze spotkanie informacyjne będzie w niedzielę, 17 września po Mszy św. o godz. 19.00.

7. Za tydzień w niedzielę ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie.

8. W kruchcie kościoła można nabyć nowe numery prasy katolickiej, książki katolickie, pamiątki religijne i inne dewocjonalia.

9. W liturgii bieżącego tygodnia:

– w piątek święto narodzenia NMP.

10. W minionym tygodniu zmarł nasz parafianin:

– śp. Tadeusz Klaus.

Polećmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…