1. Serdecznie witamy księży Marcina Szatanka i Łukasza Ręczka, którzy decyzją ks. Kard. Kazimierza Nycza został mianowany wikariuszami w naszej parafii. Życzymy ks. Marcinowi i ks. Łukaszowi błogosławieństwa i  opieki Matki Bożej w posłudze kapłańskiej.

2. Dzisiaj o godz. 18.00 zapraszamy na nieszpory, wieczorną liturgiczną modlitwę kościoła. Nieszpory są połączone z krótką katechezą tematyczną.

3. W piątek, 1 września przypada 84. rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Msza św. za poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny o godz. 18.00.

4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa będzie o godz. 8.00 i 18.00. Spowiedź rano podczas Mszy św. Po południu od godz. 14.30, a następnie od godz. 17.30.

5. W sobotę po Mszy św. o godz. 8.00 będzie nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny z racji I soboty miesiąca.

6. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na trwający remont elewacji kościoła.

7. W liturgii bieżącego tygodnia:

– w poniedziałek wspomnienie św. Augustyna,

– we wtorek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

8. W kruchcie kościoła można nabyć nowe numery prasy katolickiej, książki katolickie, pamiątki religijne i inne dewocjonalia.

9. W minionym tygodniu zmarli nasi parafianie:

– śp. Maria Molenda, Tadeusz Zawadzki, Jerzy Gębura, Bogdan Sawka,

– śp. Irena Piotrkowska, Kazimierz Orlikowski.

Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…