1. Dzisiaj o godz. 18.00 nabożeństwo eucharystyczna połączone z procesją z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

2. Również dzisiaj swoje imieniny obchodzi ks. Tomasz. Podczas Mszy św. o godz. 19.00 będziemy się modlić w intencji

3. W czwartek zapraszamy na comiesięczną adorację Najświętszego Sakramentu. W każdy pierwszy czwartek miesiąca od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej jest prowadzona adoracja w ramach Godziny Świętej w intencji powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego.

4. Zapraszamy do udziału w pielgrzymkach pieszych na Jasną Górę wyruszających w sierpniu z Warszawy. Zwłaszcza w Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymce Metropolitalnej organizowanej przez Duszpasterstwo Akademickie przy kościele św. Anny w Warszawie oraz w Warszawskiej Pielgrzymce Pieszej organizowanej przez Ojców Paulinów przy kościele Świętego Ducha na Starym Mieście. Szczegółowe informacje znajdziemy na plakatach w gablocie przed kościołem.

5. W kruchcie kościoła można otrzymać tygodniki Katolickie. W Gościu Niedzielnym przeczytamy m.in. o wątpliwościach w wierze, które mogą sprawiać, że człowiek na nowo skoncentruje się na Bogu. W Niedzieli polecamy temat dotyczący naszego odpoczynku. Czasami trzeba zrobić rachunek sumienia z tego jak odpoczywamy. Natomiast tygodnik Idziemy przypomina o wartościach leczniczych natury. Przyroda jest lekarzem dla wszelkich chorób jak mawiał Hipokrates, ojciec medycyny.

6. W liturgii bieżącego tygodnia:

–  w środę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej,

–  w piątek wspomnienie św. Jana z Dukli.

7. W minionym tygodniu zmarł nasz parafianin:

– śp. Eugeniusz Godlewski.

Polećmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…