1. Dzisiaj o godz. 18.00 zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe.

2. W środę będzie ostatnie przed wakacjami spotkanie grupy „Wieczernik” Zjednoczenia Apostolstwa Katolickiego. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00 wspólną modlitwą w kościele.

3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa będzie o godz. 8.00 i 18.00. Spowiedź rano podczas Mszy św. Po południu od godz. 14.30, a następnie od godz. 17.30.

4. W sobotę po Mszy św. o godz. 8.00 będzie nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny z racji I soboty miesiąca.

5. W czasie wakacji w lipcu i sierpniu nie będzie comiesięcznych wizyt księży u chorych w domach.

6. W przyszłą niedzielę, 3 lipca swoje imieniny obchodzi ks. Tomasz. Podczas Mszy św. o godz. 19.00 będziemy się modlić w intencji solenizanta,  a w środę, 29 czerwca jest dzień imienin naszego organisty pana Piotra.  Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona w środę o godz. 18.00.

7. Za tydzień w pierwszą niedzielę miesiąca ofiary zbierane na tacę będą przeznaczona na trwający remont elewacji kościoła.

8. Dzieciom i młodzieży rozpoczynającym wakacje oraz dorosłym urlopy życzymy udanego i bezpiecznego odpoczynku.

9. W kruchcie kościoła można otrzymać nowe numery tygodników katolickich oraz książki, pamiątki religijne i inne dewocjonalia. Zachęcamy do zakupu nowej książki poświęconej naszej parafii, dochód ze sprzedaży książki jest w całości przeznaczony na remont elewacji kościoła.

10. W liturgii bieżącego tygodnia:

– we wtorek wspomnienie św. Ireneusza,

– w środę uroczystość św. apostołów Piotra i Pawła.

11. W minionym tygodniu zmarli nasi parafianie:

– śp. Krzysztof Kopanica, Tadeusz Jędruszuk, Danuta Szulich, Małgorzata Siedlecka.

Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…