1. Dzisiaj na Mszach św. o godz. 10.00; 11.30 i 13.00, będzie Uroczystość I Komunii Świętej. Prośmy parafian o modlitwę w intencji dzieci oraz ich rodziny.

2. Nabożeństwo majowe dzisiaj o godz. 18.00, a pół godziny wcześniej wymiana tajemnic różańcowych.

3. Dzisiejszą czwartą niedzielą wielkanocną, rozpoczynamy tydzień modlitw o  powołania do  kapłaństwa i  życia konsekrowanego.

4. Spotkanie dla osób, które w tym roku w maju przyjmą sakrament bierzmowania będzie dziś po Mszy św. o godz. 19.00

5. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na katechezy dla dorosłych. To cykl konferencji formacyjnych skierowanych ku pogłębieniu wiary i znajomości nauki Kościoła. Tematem tegorocznych rozważań jest Dekalog. Katechezy odbywają się w kościele.

6. Również w środę odbędzie się spotkanie grupy „Wieczernik” Zjednoczenia Apostolstwa Katolickiego. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00 wspólną modlitwą w kościele.

7. W czwartek po Mszy św. wieczornej w sali przy kancelarii odbędzie się zebranie Akcji Katolickiej i Parafialnego Zespołu Caritas.

8. W piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie, które zakończymy procesją światła z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

9. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00 będzie rocznica I Komunii św. , a godz. 13.00 uroczystość I Komunii Św. dla dzieci ze Szkoły Muzycznej.

10. Trwają zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla uczniów klas VIII Szkoły Podstawowej. Zapisy odbywają się w kancelarii parafialnej i zakrystii.

11. Pod chórem zbierane są dziś comiesięczne składki na Radio Maryja.

12. W kruchcie kościoła można otrzymać tygodniki Katolickie, a w nich m.in. przeczytamy: Czy umiemy słychać Boga? Kiedy duszpasterz jest dobrym pasterzem i o misji warszawskich sióstr Felicjanek.

13. W liturgii bieżącego tygodnia:

– w poniedziałek uroczystość św. Stanisława – patrona Polski,

– w piątek wspomnienie NPM z Fatimy,

– w sobotę uroczystość NPM Łaskawej, patronki Warszawy.

14. W minionym tygodniu zmarli nasi parafianie:

– śp. Janusz Barański, Henryk Śliz, Teresa Proga.

Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…