1. Dzisiaj o godz. 18.00 zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe, a pół godziny wcześniej na wymianę tajemnic różańcowych.

2. W środę o godz. 19.00 zapraszamy na ostatnie przed wakacjami katechezy dla dorosłych. Tematem katechezy będzie : „Co to znaczy żyć po chrześcijańsku”. Na katechezę zapraszamy do domu parafialnego.

3. Również w środę o godz. 19.00 w sali obok kancelarii zapraszamy na spotkanie Rycerzy Kolumba.

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej będzie Nabożeństwo Fatimskie, które zakończymy procesją światła z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

5. Spotkanie Akcji Katolickiej i Parafialnego Zespołu Caritas będzie w czwartek po Nabożeństwie Fatimskim w sali przy kancelarii.

6. W najbliższą sobotę zapraszamy na „ Festyn Parafialny u św. Wojciecha” na placu między kościołem, a plebanią w godz. 12 -17. Zapraszamy rodziny z dziećmi, młodzież, babcie i dziadków, starszych i młodszych, parafian i gości. W programie  in. gry i zabawy dla dzieci, dmuchańce, wata cukrowa, fotobudka, grill i ciasto, kiermasz dobrej książki, zajęcia sportowe i wiele innych niespodzianek. Podczas pikniku zachęcamy do wzięcie udziału w wymianie książkami. Zachęcamy do przyniesienia książki, a w zamian wzięcia innej z dedykowanej puli. Prośmy parafian o domowe  wypieki ciast, które rozdamy podczas festynu. Ciasta będziemy przyjmować  w sobotę, 15 czerwca od godz. 10.00 w sali obok kancelarii.

7. W przyszłą niedzielę ks. Leszek Kwiatkowski, proboszcz nowopowstałej parafii bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Mysiadle będzie na każdej Mszy św. głosił Słowo Boże, a ofiary składane na tacę będą przeznaczone na budowę kościoła w Mysiadle.

8. Za tydzień o godz. 11.30 będzie uroczysta Msza św. w 25. rocznicę powstania Zespołu Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych z ul. Tyszkiewicza.

9. Również w przyszłą niedzielę podczas Msza św. o godz. 11.30 podziękujemy Bogu za kończący się Rok Szkolny i Katechetyczny. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do wspólnej modlitwy dziękczynnej.

10. W niedzielę, 16 czerwca o godz. 9.30 w sali obok kancelarii zapraszamy na konferencja z cyklu „Przez lepsze poznanie Pisma Świętego w drodze do apostolstwa świeckich”.

11. Trwają zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla uczniów klas VIII Szkoły Podstawowej. Zapisy odbywają się w kancelarii parafialnej.

12. Serdecznie zapraszamy parafian do udziału w warszawskim Marszu dla Życia i Rodziny, który odbędzie się w przyszłą niedzielę. Marsz rozpocznie się Mszą św. o godz. 11.30 w kościele św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży, a następnie przejdzie ulicami stolicy. Pokażmy naszą jedność w sprawach ochrony życia i rodziny oraz stańmy w obronie Krzyża w stołecznych urzędach. Szczegółowe informacje znajdziemy na plakacie w gablocie przed kościołem.

13. W czwartek, 20 czerwca o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie poświęcone duchowości karmelitańskiej. Szczególnie zachęcamy do udziału wszystkich tych, którzy ostatnio przyjęli szkaplerz karmelitański. Spotkanie będzie w sali obok kancelarii.

14. Pod chórem zbierane są dziś comiesięczne składki na Radio Maryja.

15. W ubiegłą niedzielę podczas zbiórki do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Wilanowie zebraliśmy 1460,50 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać.

16. W kruchcie kościoła możemy kupić nowe numery tygodników katolickich. Polecamy nowy dodatkowy numer Gościa Niedzielnego poświęcony historii Kościoła.

17. W liturgii bieżącego tygodnia:

– we wtorek wspomnienie św. Barnaby,

– w czwartek wspomnienie św. Antoniego z Padwy,

– w piątek wspomnienie bł. Michała Kozala.

18. W minionym tygodniu zmarli nasi parafianie:

– śp. Mirosław Gyziński, Franciszek Jagiełło, Tadeusz Żywek, Zofia Kuligowska, Kazimiera Michalska.

Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…