1. Dzisiaj o godz.18. 00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, które zakończymy procesją światła z figurą Matki Bożej Fatimskiej, a pół godziny wcześniej spotkanie Kół Żywego Różańca i wymiana tajemnic różańcowych.

2. W sobotę, 19 czerwca na dodatkowej Mszy św. o godz. 11. 30 grupa dzieci z klas trzecich  Szkoły Muzycznej przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Polecamy dzieci i ich rodziny modlitwie  parafian.

3. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie przeprowadzona zbiórka do puszek dla chorej ośmioletniej Angeliki, która pilnie potrzebuje środków finansowych na leczenia guzów mózgu oraz protonoterapie w USA.

4. Zachęcamy dorosłych do udziału w rekolekcjach wakacyjnych „Oaza Nowego Życia Pierwszego Stopnia” prowadzonych przez ruch Światło-Życie. Rekolekcje odbędą się w terminie od 20 lipca do 5 sierpnia w uroczym miejscu Zawichost nad Wisłą u sióstr Jadwiżanek. Więcej informacji można uzyskać u księży w zakrystii po Mszy św.

5. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę w ramach tacy inwestycyjnej na trwający remont elewacji kościoła.

6. W kruchcie kościoła można nabyć nowe numery prasy katolickiej oraz ciekawe tytuły książek katolickich, pamiątki religijne i inne dewocjonalia.

7. Pod chórem zbierane są dziś comiesięczne składki na Radio Maryja.

8. W liturgii bieżącego tygodnia:

– w poniedziałek wspomnienie bł. Michała Kozala

– w czwartek wspomnienie św. Alberta Chmielewskiego.

9. W minionym tygodniu  zmarli nasi parafianie:

– śp. Hanna Nowak, Teresa Janowiak, Adam Samsel,

– śp. Krystyna Mejerowicz, Kazimiera Fijakowska, Małgorzata Dzik.

Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…